Tytuł: Logistyk jednym z najlepszych zawodów, Rozpoczęcie FIA Truck Racing 2013

 
Wtorek, 21 Maja 2013r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Według miesięcznika Forbes, zawód logistyka znajduje się w dziesiątce najlepszych zawodów roku 2013 w Polsce. Jakie są perspektywy na przyszłość tej profesji? Szczegóły w jednym z poniższych artykułów.
Zachęcamy także do zapoznania się z planem konferencji Truck Forum & Awards 2013, która odbędzie się za niespełna miesiąc w Warszawie.
Z poważaniem
Witold Hańczka
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Masa uszczelniająca REINZOSIL z pozytywnym wynikiem testów w silnikach zasilanych biogazem

Uniwersalna masa uszczelniająca VICTOR REINZ na bazie silikonu – REINZOSIL doskonale nadaje się do stosowania w silnikach zasilanych biogazem. Zawansowane testy chemiczne oraz mechaniczne potwierdziły...

czytaj dalej

Miniaturka

Rozpoczęcie kolejnego sezonu FIA Truck Racing 2013

Już w najbliższy weekend, 18 i 19 maja, rozpoczyna się kolejny sezon walki o tytuł mistrza Europy w wyścigach ciężarówek. Pierwsza eliminacja zostanie rozegrana na torze Misano we Włoszech, w kalendar...

czytaj dalej

Miniaturka

Logistyk jednym z najlepszych zawodów w Polsce

Według miesięcznika Forbes, zawód logistyka znajduje się w dziesiątce najlepszych zawodów roku 2013 w Polsce. Po 1989 roku profesja logistyka błyskawicznie zyskała popularność w Polsce, a uczelnie w m...

czytaj dalej

Miniaturka

Praca kierowcy w ,,Dzikim Kraju" - list od Czytelnika

Jeden z naszych Czytelników był świadkiem nietypowej i niestety bardzo przykrej sytuacji. Dotyczyła ona kierowcy ciężarówki, któremu pomocy odmówił...własny szef. Zapraszamy do lektury opowieści o bez...

czytaj dalej

Miniaturka

Konferencja Truck Forum & Awards 2013.

Redakcja czasopisma Truck & Business Polska opracowała pierwszy w Polsce Program Wsparcia Transportu Drogowego, który zostanie przedstawiony już 20 czerwca 2013 roku w Warszawie, podczas konferencji T...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Firma Inter-Team poszukuje kandydatów na stanowiska:
Kierownik oddziału

czytaj dalej

Miniaturka

Sprzedawca części zamiennych do samochodów osobowych

czytaj dalej

Miniaturka

Przedstawiciel handlowy

czytaj dalej

Miniaturka

iParts Sp. z o.o. - lider sprzedaży części samochodowych przez Internet - poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Auto-Zatoka Hurtownia motoryzacyjna z Wrocławia, dostawca najwyższej jakości części samochodowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

W związku z intensywnym rozwojem i otwarciem nowej filii firma z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Inter Cars S.A., lider na rynku części samochodowych, członek europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR, do oddziału w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Nowy katalog silniczków wycieraczek dla pojazdów ciężarowych Valeo

Valeo wydało nowy katalog silniczków wycieraczek dla pojazdów ciężarowych i autobusów. Zawiera on 33 referencje z zastosowaniem do wielu popularnych w Europie pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy oddział firmy Skuba Polska

Firma Skuba Polska, dostawca części zamiennych do samochodów ciężarowych, otworzyła swój nowy oddział w Białymstoku.

czytaj dalej

Miniaturka

Volvo Trucks odnowiło całą gamę samochodów ciężarowych w osiem miesięcy

Od września 2012 r. Volvo Trucks wprowadziło na rynek pięć nowych modeli samochodów ciężarowych. Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku premierą nowej serii Volvo FH, po której miały miejsce kolejne teg...

czytaj dalej

Miniaturka

Klienci testują nowe pojazdy ciężarowe Renault Trucks

Pięćdziesiąt pojazdów z nowej gamy Renault Trucks, której rynkowa premiera odbędzie się w czerwcu 2013 r., aktualnie przechodzi testy eksploatacyjne z udziałem wybranych klientów firmy.

czytaj dalej

Miniaturka

Volvo FE i Volvo FL - charakterystyka

Nowe samochody ciężarowe Volvo FE i Volvo FL mają być łatwiejsze w prowadzeniu i lepiej sprawdzać się w obszarach miejskich.

czytaj dalej

Miniaturka

Polska premiera Arocsa na targach AUTOSTRADA-POLSKA

Podczas XIX Międzynarodowcyh Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które rozpoczną się 21 maja w Kielcach, odbędzie się polska premiera najnowszego Mercedesa Arocsa.

czytaj dalej

Miniaturka

20 Iveco Stralis Hi Way dla Yamaha Factory Racing Team i Dorna Sports

Iveco dostarczyło łącznie 20 nowych samochodów ciężarowych Stralis Hi Way ekipom biorącym udział w motocyklowych mistrzostwach MotoGP 2013.

czytaj dalej

Miniaturka

Przygotowania Goodyeara do sezonu wyścigów ciężarówek 2013

Goodyear po raz dziewiąty przygotowuje się do Europejskich Mistrzostw Wyścigów Pojazdów Ciężarowych. Producent dostarczy opony wyścigowe wszystkim startującym w tych mistrzostwach.

czytaj dalej

Miniaturka

Silniki Euro VI Renault Trucks

Jednostki napędowe Euro VI, 11- i 13-litrowe, które Renault Trucks planuje stosować w swoich nowych pojazdach budowlanych i długodystansowych, będą najbardziej proekologicznymi i cichobieżnymi silnika...

czytaj dalej

Miniaturka

1600 pojazdów Iveco pojedzie do Iraku

Iveco podpisało z irackim Ministerstwem Energii Elektrycznej umowę na dostawę ponad 1600 pojazdów w ciągu trzech lat. Wartość tego porozumienia to 125 mln euro.

czytaj dalej

Miniaturka

Volvo FL i Volvo FE - rozwiązania dla nabywców

Nowe modele samochodów ciężarowych Volvo FE i Volvo FL debiutują na rynku. Na ich przykładzie marka prezentuje nowoczesne technologie, które mają usprawnić pracę kierowców oraz operatorów transportu.

czytaj dalej

Miniaturka

Design nowej gamy pojazdów Renault Trucks

Do oficjalnej prezentacji nowej gamy pojazdów Renault Trucks pozostało zaledwie kilka tygodni. Hervé Bertrand - szef zespołu projektantów pojazdu, opowiedział o genezie tego projektu.

czytaj dalej

Miniaturka

Goodyear w Europejskich Mistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA

Wszyscy zawodnicy startujący w Europejskich Mistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA (European Truck Race Championship FIA) jeżdżą na oponach Goodyear Truck Racing.

czytaj dalej

Promocje

Miniaturka

Invento Advance + AirMaster II - promocja cenowa w Tip-Topol

Tip-Topol przygotował promocję cenową na wybrane stacje do obsługi klimatyzacji. Jedną ze specjalnych propozycji stanowi pakiet dwóch maszyn – Invento Advance oraz ultradźwiękowego urządzenia do odgr...

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.