Tytuł: Nowy DAF XF w Polsce, Wspólne serwisy Volvo i Renault

 
Wtorek, 12 Lutego 2013r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Grupa Volvo ogłosiła połączenie struktur Volvo Trucks i Renault Trucks w krajach Europy Centralno-Wschodniej w jedną sieć serwisową. Jedynym wyjątkiem będzie Polska, gdzie będą one częściowo odrębne.
Zapraszamy też do przeczytania informacji o nowym DAF-ie XF, który został zaprezentowany w Białej Rawskiej. Producent liczy, że pojazd będzie wyznaczał standardy i zwiększy sprzedaż marki.
Pozdrawiam
Michał Kuciński
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Nowy DAF XF - polska prezentacja

W Białej Rawskiej odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której firma DAF zaprezentowała swój najnowszy model pojazdu ciężarowego. Produkcja DAFa XF rozpocznie się wiosną 2013 r.

czytaj dalej

Miniaturka

Blogerzy na TruckFocus: Ciężarówki - moja pasja...

Niejednokrotnie można usłyszeć skąd taka pasja? Można mieć pasję do grania w piłkę, w gry komputerowe, pasje dotyczące muzyki itd. Więc pasje mogą być różne, moja nie jest standardowa...

czytaj dalej

Miniaturka

Historia ciężarówek budowlanych Mercedesa

Tradycje Mercedesa w sektorze pojazdów dla branży budowlanej sięgają dziesiątek lat wstecz. Początkowo ciężarówki doceniały przede wszystkim cegielnie i browary - wbrew ogólnie panującej atmosferze sc...

czytaj dalej

Miniaturka

Zmiany w europejskiej sieci serwisowej Grupy Volvo

Grupa Volvo przeprowadziła przegląd sieci handlowych i serwisowych Volvo Trucks i Renault Trucks w Europie, z myślą o podniesieniu jakości obsługi klientów i zwiększeniu gęstości tych sieci w poszczeg...

czytaj dalej

Miniaturka

Wyniki finansowe MANa w 2012 r.

Grupa MAN zakończyła rok finansowy 2012 wynikiem operacyjnym na poziomie 964 milionów euro. Nie udało się powtórzyć bardzo dobrego wyniku z roku poprzedniego wynoszącego 1 483 milionów euro.

czytaj dalej

Miniaturka

Wyniki Solarisa w roku 2012

W 2012 roku firma Solaris sprzedała łącznie 1006 autobusów i trolejbusów. Polskim klientom dostarczono 263 pojazdy. Taki wynik sprzedaży w Polsce dziesiąty raz z rzędu pozwolił firmie na zajęcie pozyc...

czytaj dalej

Miniaturka

Autosan Sancity we Włoszech

Do Włoch dostarczony został kolejny autobus miejski z rodziny Sancity, Autosana. 10-metrowy, niskopodłogowy Sancity 10LF dołączył do pięciu 9LE już eksploatowanych przez włoskich użytkowników.

czytaj dalej

Miniaturka

KH-Kipper współpracuje z Tatrą

Firma KH-Kipper rozpoczęła w tym roku współpracę z czeską Tatrą. Niedawno zakład produkcyjny w Kajetanowie opuściła zabudowa KH-Kipper na 4-osiowym podwoziu Tatra Phoenix z napędem na wszystkie koła.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy model wózka widłowego STILL

Seria wózków widłowych RC 40 firmy STILL, która do tej pory składała się z pięciu typoszeregów o udźwigu od 1,6 do 3 ton, została rozszerzona o model RC 40-35, który pozwala na transport ładunków o ma...

czytaj dalej

Miniaturka

Kurierzy K-EX ze skanerami Motoroli

Firma kurierska K-EX zakupiła prawie tysiąc skanerów firmy Motorola. W urządzenia mobilne zostaną wyposażeni wszyscy kurierzy i magazynierzy.

czytaj dalej

Miniaturka

Dachser dominuje na rynku transportu drobnicy

Dachser po raz kolejny zwyciężył w niemieckim segmencie transportu drobnicy. Firma objęła także 4. miejsce w ogólnym badaniu niemieckich firm logistycznych.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy Mercedes-Benz Atego

Nowy Mercedes-Benz Atego, spełniający normę Euro VI, otrzymał nowe układy napędowe. Zastosowano też innowacje w zakresie zawieszenia oraz kabiny.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy serwis Scania otwarty

Blisko rok po wkopaniu kamienia węgielnego pod nową inwestycję, bydgoski serwis Scania w Makowiskach rozpoczął działalność. Jego właścicielem jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scan...

czytaj dalej

Promocje

Miniaturka

Pierwszy OES Wielkiego Rajdu Inter Cars

Trwa pierwszy Odcinek Specjalny konkursu Inter Cars, Wielki Rajd. Nagrodą główną jest uczestnictwo w spotkaniu rajdowym ze znanymi kierowcami, w tym Krzysztofem Hołowczycem.

czytaj dalej

Miniaturka

Autos: Żarówki Bosch w ofercie promocyjnej

Sieć sprzedaży Autos ogłosiła promocję żarówek marki Bosch. Klienci mogą otrzymać szafkę prezentacyjną do żarówek z testerem.

czytaj dalej

Szkolenia

Miniaturka

Szkolenie z czasu pracy i zmian w delegacjach

Szkolenie z czasu pracy i zmian w delegacjach odbędzie się 11 marca 2013 r. w Poznaniu. Będzie prowadzone przez wykładowców na codzień pracujących w Państwowej Inspekcji Pracy.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.