Tytuł: Sachs roadshow po raz pierwszy w Polsce, Wykrywacz nieszczelności Wabco

 
Wtorek, 22 Stycznia 2013r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Firma Wabco wprowadziła do oferty urządzenie do szybkiego wykrywania nieszczelności w instalacji sprężonego powietrza pojazdu. Technika ultradźwięków przyspiesza diagnozę. W artykule znajdą Państwo więcej informacji na temat tego narzędzia.
8000 mechaników z kilkudziesięciu krajów weźmie udział w kolejnej edycji programu Scania Top Team. Najlepsi, którzy przebrną przez rundy krajowe i międzynarodowe, spotkają się w Szwecji.
Pozdrawiam
Michał Kuciński
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Ultradźwiękowy wykrywacz nieszczelności Wabco

Wykrywacz nieszczelności w instalacji sprężonego powietrza pojazdu to nowy produkt firmy Wabco. Jego zadaniem jest ułatwienie pracy warsztatom pojazdów użytkowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Klucze DLKPro u dealerów rekomendowanych

Pod koniec grudnia 2012 roku powstała nowa sieć dealerów rekomendowanych firmy Drabpol, której celem jest dystrybucja kluczy do pobierania danych z tachografów - DLKPro. Ponadto, linia kluczy do pobie...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy serwis Scania w Kielcach

W połowie stycznia 2013 roku ruszył nowy serwis Scania w Kielcach, zlokalizowany przy wyjeździe z miasta w stronę Warszawy.

czytaj dalej

Miniaturka

Intercoolery do Mercedesa Sprintera w Behr Hella Service

Hella Polska poszerzyła w styczniu ofertę o kolejne referencje chłodnic powietrza doładowania do Mercedesa Sprintera.

czytaj dalej

Miniaturka

Sachs Roadshow - prestiżowy cykl szkoleń po raz pierwszy w Polsce

Cykl szkoleń warsztatowych Sachs Roadshow do tej pory odbywał się w Niemczech i Czechach. W maju i czerwcu 2013 roku zadebiutuje w Polsce.

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Auto Partner S.A., jako jeden z czołowych dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych poszukuje osoby na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

KOLPAX, importer i dystrybutor części samochodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Firma Inter-Team poszukuje do oddziałów w Inowrocławiu, Poznaniu, Opolu oraz Warszawie kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Firma Inter-Team poszukuje do oddziałów w Rzeszowie, Strzelcach Opolskich, Wołominie oraz Warszawie kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

30. urodziny firmy Drabpol

15 stycznia 1983 r. Paweł Drabczyński założył Zakład Naprawy Sprzętu Elektroniki Samochodowej przy WSI Uniwersum w Częstochowie. Dziś firma Drabpol ma już 30 lat.

czytaj dalej

Miniaturka

Układ TEBS D Reman wprowadzony przez Wabco

Po 13 latach produkcji pierwszej generacji elektronicznie sterowanego układu hamulcowego do pojazdów z przyczepami (TEBS D), Wabco rozpoczęło dostawy modulatorów TEBS D w wersji Reman (części regenero...

czytaj dalej

Miniaturka

Zmiana w zarządzie MAN

Dr Frank Hiller nie jest już członkiem zarządu MAN Truck & Bus AG. Oficjalnym powodem zerwania współpracy za porozumieniem stron jest odmienna wizja rozwoju firmy.

czytaj dalej

Miniaturka

Continental uruchamia niezależny od pogody system testowania opon AIBA

System testowania opon AIBA, uruchomiony przez firmę Continental, pozwala na przeprowadzenie testów hamowania bez udziału kierowcy, niezależnie od stanu nawierzchni, temperatury powietrza oraz innych...

czytaj dalej

Miniaturka

Koncepcja Dual Energy Iveco na European Motor Show w Brukseli

91. wystawa European Motor Show w Brukseli jest okazją dla Iveco do pokazania najnowszej koncepcji napędu alternatywnego Dual Energy.

czytaj dalej

Miniaturka

Polscy przewoźnicy najaktywniejsi w transporcie międzynarodowym w UE

Według statystyk opublikowanych przez Eurostat, Polska jest obecnie największym dostawcą usług transportowych w Europie. Wtrasnet zaprasza do współpracy polskie firmy transportowe, zainteresowane prac...

czytaj dalej

Miniaturka

„Drużyna Z" Mercedesa

Pięć Mercedesów Zetrosów pracujących w kopalni węgla brunatnego w Bogatyni na co dzień zmaga się z warunkami porównywalnymi do tych, jakie panują na trasie popularnego rajdu Dakar.

czytaj dalej

Miniaturka

Startuje nowa edycja Scania Top Team

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team - programu treningowego i konkursu dla mechaników i specjalistów zajmujących się częściami zamiennymi. Tym razem weźmie w nim udział 8 000 osób.

czytaj dalej

Miniaturka

Komisja Europejska zabroniła UPS przejęcia TNT

Przejęcie TNT Express miało otworzyć firmie UPS drogę do pomnażania zysków i rozwijania oferty. Nie stanie się tak ponieważ transakcji zabroniła Komisja Europejska.

czytaj dalej

Miniaturka

W jakich warunkach przewozić leki?

Przechowywanie i przewóz leków to bardzo trudne zadania dla operatora logistycznego obsługującego klientów z sektora farmaceutycznego. Dlaczego wymagania w tym zakresie są tak wysokie? Na to i inne py...

czytaj dalej

Miniaturka

Najczęściej wybierany samochód dostawczy w Polsce w 2012 r.

W ubiegłym roku sprzedano 4 973 sztuk. Oznacza to wzrost sprzedaży o 15,3%. O popularności tego modelu świadczy jego udział w ogólnej sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce. Jest to prawie 13%.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.