Tytuł: E-myto na kolejnych drogach, Setna ekologiczna Scania w Polsce

 
Wtorek, 15 Stycznia 2013r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Firma Polfarm odebrała niedawno cztery zestawy z ciągnikami Scania R560. Jednym z nich był setny w Polsce pojazd w zoptymalizowanej pod kątem niskiego zużycia paliwa specyfikacji. Elementem pakietu Ecolution są szkolenia dla kierowców. Szczegóły znajdą Państwo w jednym z poniższych artykułów.
Zapraszamy też do przeczytania artykułu na temat rozszerzenia zasięgu systemu viaTOLL o kolejne odcinki dróg.
Pozdrawiam
Michał Kuciński
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Nowe drogi włączone do viaTOLL

System elektronicznego poboru opłat viaTOLL od 12 stycznia 2013 r. obowiązuje na sześciu nowych odcinkach dróg płatnych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów rozszerzenie obejmować będzie ok. 139,...

czytaj dalej

Miniaturka

Przewoźnicy DHL Fracht Polska z kartami paliwowymi DKV

Co najmniej 50 przewoźników współpracujących z DHL Fracht Polska będzie w 2013 roku korzystało z kart paliwowych DKV, w ramach programu pilotażowego wdrażanego na podstawie umowy podpisanej między DKV...

czytaj dalej

Miniaturka

Półsyntetyczny olej mid-SAPS Orlen Oil

Orlen Oil wprowadza do oferty nowy olej silnikowy typu mid-SAPS, rekomendowany do wysokoprężnych silników Diesla pracujących w ciężkich warunkach przez cały rok. Półsyntetyczny Platinum Ultor Optimo 1...

czytaj dalej

Miniaturka

Setny Ecolution przekazany przez Scanię

Firma Polfarm odebrała pod koniec 2012 r. cztery zestawy z naczepami chłodniczymi i ciągnikami Scania R560. Wśród nich znalazł się setny w Polsce pojazd w specyfikacji Ecolution by Scania.

czytaj dalej

Miniaturka

Autobusy Sales-Lentz na nowych oponach Goodyeara

Firma Sales-Lentz zamówiła 22 nowe pojazdy wyposażone w ostatnio wprowadzone na rynek opony Goodyear Marathon Coach i Ultra Grip Coach. Przedsiębiorstwo uczestniczyło w testach nowych opon jeszcze prz...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

DAF Trucks Polska is further strengthening their after sales support to customers via their dealer network and is looking for a

czytaj dalej

Miniaturka

Inter Cars SA, lider rynku części zamiennych, poszukuje do Częstochowy, Jędrzejowa, Radomska, Wielunia i Zawiercia kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Inter Cars S.A. poszukuje do Bielska-Białej, Tychów, Katowic, Gliwic i Mysłowic kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Technika

Miniaturka

Porady dotyczące montażu kół zamachowych febi

Firma febi posiada w swojej ofercie koła zamachowe do najpopularniejszych typów pojazdów marek Mercedes-Benz, MAN, DAF, Scania, RVI, Evobus oraz Neoplan.

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Nowy febi compact news dla pojazdów ciężarowych

Firma febi bilstein opublikowała kolejne wydanie nowości febi compact. Znalazły się w nim informacje na temat części przeznaczonych do pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Intercoolery w styczniowym biuletynie nowości Nissens

W styczniowym wydaniu biuletynu Nissens znalazły się intercoolery przeznaczone do popularnych pojazdów dostawczych marek Citroen, Fiat, Peugeot, Nissan, Opel i Renault.

czytaj dalej

Miniaturka

Informator Kwartalny Autos

Dostępne jest już wydanie 17. Informatora Kwartalnego sieci Autos. Publikacja zawiera promocje cenowe, nowości asortymentowe, artykuły techniczne i wyprzedaże.

czytaj dalej

Miniaturka

Zmiany personalne w Schwarzmüller

Austriacki producent pojazdów Schwarzmüller przechodzi ostatnio proces przebudowy. Jej efektem są przeprowadzone z początkiem roku 2013 zmiany personalne.

czytaj dalej

Promocje

Miniaturka

Ciężarowa promocja Le-Gum: montażownica i wyważarka

Firma Le-Gum wprowadza promocję na zakup montażownicy M&B DIDO 30 oraz wyważarki MB WB690. Objęte obniżką cen produkty przeznaczone są do obsługi pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.