Tytuł: Autosan jeszcze nie upada, Ekologiczne pojazdy coraz popularniejsze

 
Wtorek, 18 Grudnia 2012r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witamy,
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, pragniemy złożyć Państwu życzenia radosnej i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole oraz pomyślności w nadchodzącym 2013 roku.
Redakcja TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Elektryczny Solaris testowany przez lotnisko Hamburg

Solaris Urbino 8,9 LE electric, odbywa „testowe turnee" po całych Niemczech. W czasie pobytu na lotnisku w Hamburgu, elektryczny autobus przewoził pasażerów z terminalu do samolotu

czytaj dalej

Miniaturka

115 Iveco Daily napędzanych gazem ziemnym dla TNT Express Italy

Iveco i TNT Express Italy podpisały kontrakt na dostawę 115 pojazdów Daily Natural Power do roku 2013. Samochody napędzane gazem ziemnym będą wykorzystywane przez TNT do świadczenia usług w zakresie e...

czytaj dalej

Miniaturka

Autosan jeszcze nie upada

Firma Autosan zdecydowała się odpowiedzieć na artykuł, który ukazał się w serwisie Onet.biznes. Publikacja dotyczyła fatalnej koniunktury producenta oraz planowanych przez niego zwolnień grupowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Rozstrzygnięcie konkursu OSRAM

Znamy już nazwisko szczęśliwca, który poprawnie odpowiedział na pytania w konkursie OSRAM i zostanie za to nagrodzony CB radiem President Teddy ASC z anteną President Missouri.

czytaj dalej

Miniaturka

Dodatkowe jednostki mobilne Hussar Truck Service w Europie

Hussar Truck Service wzmocnił siły i rozstawił jeszcze więcej jednostek mobilnych na drogach Europy Zachodniej na okres świąt Bożego Narodzenia.

czytaj dalej

Miniaturka

MAN - historia marki

Historia spółki MAN sięga nieosiągalnych dla motoryzacji lat 50. XVIII wieku. Produkcja silników, a w końcu również pojazdów to dużo późniejszy, ale i ciekawszy etap rozwoju firmy znanej dziś na całym...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Arkadia Holding Sp. z o.o., prężnie rozwijająca się firma doradcza, poszukuje pracownika na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

iParts Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Inter Cars S.A. poszukuje do filii we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Świdnicy, Wałbrzychu, Bolesławcu kandydatów na stanowiska:

czytaj dalej

Miniaturka

Firma Inter-Team Sp. z o.o., w ramach naboru stałego, poszukuje idealnych kandydatów, zainteresowanych rozwojem w obszarze:

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Keraxy do kopalni w Bełchatowie

5 Renaultów Kerax 430.35 HEAVY w konfiguracji 6x6 poszerzyło flotę firmy Betrans z Bełchatowa. Zakupione w listopadzie pojazdy z zabudowami marki Skibicki będą wykorzystywane do wożenia kruszyw.

czytaj dalej

Miniaturka

Czy legalne znaczy drogie?

Od 2 do 15 zł dziennie – tyle zapłacisz za właściwą aktualizację programów do urządzeń diagnostycznych i serwisowych. Zagrożenia i konsekwencje wynikające z użytkowania nielegalnych testerów będą znac...

czytaj dalej

Miniaturka

Iveco Samochodami Ciężarowymi Roku w Chinach i Brazylii

Nową ciężarówkę Naveco Chaoyue uznano za „Samochód Ciężarowy Roku 2013 - Chiny”, z kolei w Brazylii model Iveco Tector Attack uzyskał nagrodę AutoData w kategorii pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

30 Solarisów dla Wałbrzycha

Śląskie Konsorcjum Autobusowe zamówiło w firmie Solaris ponad trzydzieści autobusów. Już wkrótce nowe Alpino 8,9 LE, Urbino 12 oraz przegubowe Urbino 18 pojawią się na ulicach Wałbrzycha.

czytaj dalej

Miniaturka

Autosan sprzedaje kolejne autobusy do Szwecji

Autosan dostarczył kolejne cztery autobusy Lider 10 (A1010T) dla dwóch końcowych użytkowników w południowej Szwecji.

czytaj dalej

Miniaturka

Schwarzmüller prezentuje system alarmowy SOS

Firma Schwarzmüller zaprezentowała podczas targów EXPO Petrotrans 2012 w Kassel zintegrowany w jednostkę pojazdu system alarmowy SOS. Jest on przeznaczony dla transportów towarów niebezpiecznych.

czytaj dalej

Miniaturka

Części TIR Chlebek przedstawia ofertę łańcuchów śniegowych

Firma Części TIR Chlebek posiada bogatą ofertę łańcuchów śniegowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe urządzenie diagnostyczne do samochodów ciężarowych od Texa

Nowość Texy - Axone Truck Service jest pierwszym wielomarkowym urządzeniem serwisowym wykonującym standardowe procedury serwisowe z zakresu diagnostyki w samochodach ciężarowych, autobusach, przyczepa...

czytaj dalej

Miniaturka

Sprawdź swój serwis wózków widłowych

Doradcy z firmy STILL przekonują, że przy wyborze serwisu technicznego, poza zakresem i jakością usług, warto zwrócić uwagę na to, czy firma korzysta z legalnego oprogramowania.

czytaj dalej

Miniaturka

Niedrogie lokalizatory GPS od CMA Monitoring

Firma CMA Monitoring wprowadza na rynek nowe lokalizatory GPS, służące do monitoringu pojazdów oraz osób. Urządzenia wyróżniają się atrakcyjną ceną i skutecznością.

czytaj dalej

Miniaturka

PasCom uhonorowany statuetką Fleet Leader 2012

PasCom Sp. z o.o., producent i integrator systemów informatycznych, został nagrodzony prestiżowym tytułem Fleet Leader 2012 na IV Ogólnopolskich Targach Branży Flotowej Fleet Market 2012.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowa siedziba DSV

Grupa DSV podpisała umowę z właścicielem budynku Ambassador na wynajem powierzchni biurowej. Pod koniec marca 2013 r. warszawski oddział DSV przeniesie swoją siedzibę z ul. Mińskiej na Mokotów.

czytaj dalej

Miniaturka

Dachser zamierza przejąć firmę Azkar

Dachser planuje przejęcie hiszpańskiego operatora logistycznego Azkar. Jeżeli uzyska zgodę organów ochrony konkurencji, akwizycja zostanie zrealizowana 15 stycznia 2013 roku.

czytaj dalej

Miniaturka

Pojazdy Iveco w Rajdzie Dakar 2013

Iveco i FPT Industrial sponsorują udział holenderskiego Team De Rooy w Rajdzie Dakar 2013. Firmy wyposażyły ekipę w pojazdy, silniki i części zamienne.

czytaj dalej

Miniaturka

Gazela Biznesu dla Hussar Gruppy

W 2012 roku Hussar Gruppa znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw odbierając tytuł Gazeli Biznesu 2012r. Jest to dowód na to, że branża transportowa może pr...

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.