Tytuł: Rekordowe podwozie Scania, Zawód kierowcy a zdrowie

 
Wtorek, 20 Listopada 2012r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Solaris coraz odważniej walczy o rynek tramwajów. By ułatwić pozyskiwanie nowych klientów, utworzono nowe stanowisko, na którym zasiadł Paulo Santos, pracujący wcześniej w firmie Bombardier.
Zapraszamy też do przeczytania artykułu o najwyższej pompie do betonu na świecie, zbudowanej na podwoziu Scania o długości 15,5 m.
Pozdrawiam
Michał Kuciński
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

T5, T4, T3 - akumulatory do samochodów ciężarowych

Akumulator to część eksploatacyjna, której sprawność i odpowiednie rezerwy mocy mają decydujący wpływ na użytkowanie pojazdu ciężarowego. Akumulatory Bosch to gwarancja bezobsługowego użytkowania i pe...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy Dyrektor Sprzedaży Pojazdów Szynowych w Solarisie

Solaris stworzył nowe stanowisko do koordynowania wszelkiej aktywności sprzedażowej w zakresie pojazdów szynowych. Objął je Paulo Santos, od lat związany z branżą lekkich kolei.

czytaj dalej

Miniaturka

Najwyższa pompa do betonu w Księdze Guinnessa

Najwyższa na świecie pompa do betonu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Rozłożona mierzy 101 metrów wysokości, a zamontowano ją na 7-osiowym podwoziu Scania V8.

czytaj dalej

Miniaturka

Trudności inspirują do działania... - wywiad z prezesem firmy Feber

Producent naczep Feber Inter Cars radzi sobie coraz lepiej na polskim rynku, a także rozwija eksport. Na temat najnowszej oferty firmy rozmawialiśmy z prezesem spółki, nowym członkiem Zarządu Inter Ca...

czytaj dalej

Miniaturka

Wyniki konkursu ”Euro Truck Simulator 2”

Po raz kolejny możemy ogłosić nazwiska osób, które zdobyły po egzemplarzu najnowszego symulatora jazdy samochodem ciężarowym, Euro Truck Simulator 2. Zwycięzcy poprawnie odpowiedzieli na pytanie i wys...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

PSP International Sp. z o.o. dla Klienta z branży części zamiennych oraz akcesoriów do samochodów osobowych i użytkowych poszukuje:

czytaj dalej

Miniaturka

PSP International Sp. z o.o. dla Klienta z branży części zamiennych oraz akcesoriów do samochodów osobowych i użytkowych poszukuje:

czytaj dalej

Miniaturka

Auto Partner S.A. jako jeden z czołowych dystrybutorów części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych poszukuje do swojego nowego oddziału w Sosnowcu osoby na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Przedstawicielstwo TMD Friction w Polsce, producent marek Textar, Mintex, Pagid, Don poszukuje kandydata na stanowisko:

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

DKV rozliczy opłaty Ecotaxe we Francji

W lipcu 2013 r. Francja planuje wprowadzenie nowego podatku w formie opłaty drogowej. Przyjęto dla niego nazwę Ecotaxe. Obowiązywać będzie samochody ciężarowe o DMC powyżej 3,5 t., poruszające się po...

czytaj dalej

Miniaturka

STAS - naczepy z ruchomą podłogą nr 1 w Europie

STAS to czołowy producent naczep z ruchomą podłogą, oferujący lekkie i wytrzymałe produkty najwyższej jakości. W Polsce dostępne są modele o kubaturach 55, 70, 80, 87, 92, 96m³.

czytaj dalej

Miniaturka

Prezentacja nowych naczep Wielton

W siedzibie firmy Jata-Trans w Łukowie odbyła się prezentacja nowych produktów Wielton: naczepy chłodni, naczepy skrzyniowo-plandekowej oraz zestawu przestrzennego.

czytaj dalej

Miniaturka

Zawód kierowcy a zdrowie

Zawodowi kierowcy, choć na pozór nie wykonują ciężkiej fizycznej pracy, są bardziej niż przedstawiciele innych zawodów narażeni na problemy zdrowotne. Siedzący, jednostajny tryb życia sprzyja najróżni...

czytaj dalej

Miniaturka

Strona internetowa szkoleń DAF EcoDrive

DAF Trucks Polska uruchamia stronę internetową dla osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach z ekonomicznej jazdy. Z witryny DAF EcoDrive można dowiedzieć się o zasadach szkoleń, przeczytać opinie...

czytaj dalej

Miniaturka

Iveco i Fiaty napędzane gazem ziemnym kupione przez spółkę Sydeme

Sydeme, spółka publiczna odpowiedzialna za utylizację odpadów komunalnych w okręgu Moselle-Est (Francja), zakupiła od Iveco 34 pojazdy napędzane gazem ziemnym (NGV). Sześć z nich to vany marki Fiat Pr...

czytaj dalej

Miniaturka

Scania dostarczy silniki do holowników lotniskowych

Scania dostarczy 3 000 silników zgodnych z normą emisji spalin Tier i4, które będą zamontowane w lotniskowych holownikach TaxiBot. Jednostki zostały wybrane ze względu na ich zwartą, modułową konstruk...

czytaj dalej

Miniaturka

DAF Trucks Polska z certyfikatem Dynamiczna Firma roku

Firma DAF Trucks Polska otrzymała Certyfikat Dynamiczna Firma roku 2012. Certyfikat przygotowany został przez HBI Polska we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe części febi do samochodów ciężarowych

Firma febi bilstein opublikowała kolejny katalog, w którym znalazły się nowe referencje przeznaczone do pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Katalog „Filtry do samochodów ciężarowych i autobusów” od Hengst

Firma Hengst wydała katalog swoich produktów przeznaczonych do pojazdów ciężarowych i autobusów. Publikacja zawiera pełną ofertę, w tym wiele nowości.

czytaj dalej

Miniaturka

Termostat z zaworem pierścieniowym do DAF-a 95 w ofercie Mahle

Nowy termostat z zaworem pierścieniowym, który znalazł się w ofercie Mahle, jest przeznaczony do kilku pojazdów produkcji holenderskiej firmy DAF.

czytaj dalej

Miniaturka

UPS rozbudowuje globalną sieć medycznych obiektów dystrybucyjnych

Firma UPS poinformowała o rozbudowie globalnej sieci medycznych obiektów dystrybucyjnych w regionie Azji i Pacyfiku poprzez otwarcie trzech nowoczesnych obiektów w Hangzhou (Chiny), Szanghaju (Chiny)...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy magazyn K-EX w Opolu

Najnowszy magazyn firmy kurierskiej K-EX powstał w Opolu. Łącznie w roku 2012 uruchomiono sześć nowych magazynów.

czytaj dalej

Miniaturka

Trzy nowe promocje w sieci Autos

Konsola Play Station 3, scyzoryk Victorinox oraz kombinezon roboczy to nagrody, które można otrzymać za zakup określonych produktów w sieci Autos.

czytaj dalej

Szkolenia

Szkolenie z czasu pracy z elementami prawa pracy

Szkolenie z czasu pracy z elementami prawa pracy (umowy o pracę) odbędzie się 11 grudnia 2012 r. w Poznaniu. Będzie ono prowadzone przez wykładowców na co dzień pracujących w Państwowej Inspekcji Prac...

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.