Tytuł: Aktualna sytuacja w Calais, Ostrożny optymizm w branży części

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce. 10-08-2021
O niebezpiecznej sytuacji w okolicach portu Calais, miejscu przepraw pomiędzy Francją a Wielką Brytanią, robi się głośno sporadycznie - co pewien czas - zazwyczaj, gdy dochodzi do poważnej tragedii. Obecnie światowe media rzadko publikują nowe doniesienia, co jednak nie oznacza, że w Calais nagle zrobiło się bezpiecznie. Aby zdobyć informacje z pierwszej ręki, zapytaliśmy zawodowych kierowców, regularnie odbywających trasy do Wielkiej Brytanii. Ich wypowiedzi znajdziecie w artykule.
Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez MotoFocus.pl dla Santander Bank Polska i Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych, firmy z sektora motoryzacyjnego osiągnęły dobre rezultaty w pierwszych dwóch kwartałach 2021 r. Jak na tle całego rynku radzili sobie producenci i dystrybutorzy części do pojazdów ciężarowych oraz warsztaty, obsługujące pojazdy ciężkie? Odpowiedź w artykule.
Polecamy także pozostałe poniższe informacje, w tym doniesienia na temat zaostrzenia kar za manipulacje przy tachografach.

Z poważaniem
Witold Hańczka
TruckFocus.pl
Reklama
Reklama
Warto przeczytać
Informacje
Zobacz także
Praca
9 sierpnia 2021, 12:24
9 sierpnia 2021, 11:42
9 sierpnia 2021, 12:24
6 sierpnia 2021, 15:09
6 sierpnia 2021, 12:51
Facebook YouTube RSS Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.
Zobacz naszą nową politykę prywatności.
TruckFocus.pl © 2021, Wszelkie prawa zastrzeżone.