Tytuł: Ford Trucks wjeżdża do Polski!

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Q-Service Truck Sp. z o.o. jedynym dystrybutorem Ford Trucks w Polsce
Ford Trucks ogłosił strategiczne partnerstwo z Q-Service Truck Sp. z o.o. Na mocy zawartego porozumienia największa sieć niezależnych warsztatów pojazdów użytkowych stanie się jedynym importerem i dystrybutorem pojazdów Ford Trucks w naszym kraju.

RoadShow Ford Trucks rusza w Polskę
Zawarcie porozumienia pomiędzy Q-Service Truck i Ford Trucks
Ford Trucks i Q-Service Truck rozpoczynają ścisłą współpracę marketingową. Jednym z jej pierwszych elementów jest tournée po naszym kraju ciężarówki szkoleniowej Ford Trucks.

Zobacz film z podpisania umowy, dzięki której Q-Service Truck Sp. z o.o. stał się jedynym importerem i dystrybutorem pojazdów Ford Trucks w Polsce.


Express Klub – zasady, rankingi i nagrody
Dubeltowa promocja: Loteria sieciowa i konkurs dla warsztatów
Do 30 września trwa akcja promocyjna Express Klub. Sprawdź, co należy zrobić, aby znaleźć się w gronie klientów, którzy wspólnie z Inter Cars udadzą się w pasjonującą podróż do Dubaju.
Od 1 czerwca do ostatniego dnia wakacji 2019 roku, tj. 31.08, trwa akcja promocyjna, w której wygrać mogą zarówno warsztaty sieciowe Q-Service Truck, Perfect Service, Q-Service i Q Service Castrol kupujące części w Inter Cars, jak i ich klienci.


Skontaktuj się z nami:

Wiadomość została wysłana przez portal TruckFocus.pl w imieniu firmy Inter Cars. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.