Tytuł: ZF Aftermarket Tech Adventure 2019. Zobacz. Dowiedz się. Poczuj.

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
Przedstawiamy ZF Aftermarket Tech Adventure 2019 - odświeżoną formułę szkoleń warsztatowych dedykowaną dla rynku samochodów ciężarowych. Zdobądź wiedzę techniczną bezpośrednio od profesjonalistów, a także skorzystaj z atrakcji związanych z motoryzacją.

Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości!

Szkolenia praktyczno-teoretyczne

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą budowy, działania oraz diagnostyki skrzyń biegów Astronic 2 i Traxon.


Drift truck

Dla uczestników zaplanowaliśmy widowiskowy pokaz driftu, czyli wprowadzenie w kontrolowany poślizg tylnej osi specjalnie przygotowanej do motosportu ciężarówki. 

Tunel aerodynamiczny

Na wielbicieli mocnych wrażeń czeka tunel aerodynamiczny. Strumień powietrza o prędkości 200 km/h pozwoli spojrzeć na świat z innej perspektywy i zapewni niesamowite wspomnienia.

ZF [pro]Tech

ZF [pro]Tech to koncept warsztatowy, dzięki któremu otrzymasz usługi dostosowane do Twojego warsztatu. Nasi specjaliści będą do dyspozycji uczestników i odpowiedzą na pytania.

Weź udział w Tech Adventure

Zdobądź zaproszenie na wydarzenie przystępując do promocji organizowanej przez autoryzowanych dystrybutorów biorących udział w akcji. 

Wiadomość została wysłana przez portal TruckFocus.pl w imieniu firmy ZF Aftermarket. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.