Tytuł: Czyste pojazdy są wizerunkiem floty - myjnie WashTec

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Grupa WashTec z siedzibą w Augsburgu jest liderem innowacyjnych rozwiązań w zakresie mycia pojazdów. Zatrudnia ponad 1700 pracowników, a wraz ze swoimi spółkami jest rdzeniem rynku branżowego w Europie, USA, Kanadzie, Chinach oraz Australii. Ponad to obecna jest w ponad 70 krajach.

Wizytówka Floty
Flota pojazdów buduje wizerunek firmy, ponieważ czyste pojazdy świadczą o profesjonalizmie przedsiębiorców, a ponadto zanieczyszczone autobusy czy ciężarówki stanowią zagrożenie dla kierowców i innych uczestników ruchu drogowego.
MaxiWash Vario Tandem
Czas to pieniądz, szczególnie w przypadku mycia pojazdów użytkowych szybkość mycia przy zachowaniu dobrej jakości jest istotna. Nasza myjnia MaxiWash Vario Tandem jest idealnie skrojona do pracy w czasie dużego ruchu.
MaxiWashVario
Czy istnieje myjnia, która jest w stanie umyć pojazd użytkowy w czasie krótszym niż 7 minut? Taka która jest łatwa w obsłudze dając jednocześnie doskonałe rezultaty mycia? Odpowiedzią jest myjnia MaxiWash Vario firmy WashTec.
MaxiWash Vario
Nieregularny obrys lub szczególnie brudne pojazdy są sporym wyzwaniem dla myjni pojazdów użytkowych. Intensywne mycie wysokim ciśnieniem zapewnia doskonałe rezultaty.
Wiadomość została wysłana przez portal TruckFocus.pl w imieniu firmy WashTec. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.