Tytuł: Meritor - odpowiedź na potrzeby warsztatu

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Za marką Meritor stoi wieloletnie doświadczenie w sektorze pojazdów ciężkich, autobusów i naczep, gdzie zajmuje czołową pozycję jako dostawca osi, hamulców i systemów zawieszenia do pojazdów użytkowych dla pojazdów niedopuszczonych i dopuszczonych do ruchu po drogach. 

Zapoznaj się z działalnością marki, czytając poniższe artykuły. Sprawdź także polską wersję strony internetowej Meritor.

Czujniki zużycia okładzin hamulcowych
Układ hamulcowy jest jednym z najważniejszych w pojeździe. Ewoluował od prymitywnych systemów z pasem metalowym ze skórzaną podkładką, do układów wykonanych z wykorzystaniem włókna węglowego.
Meritor 17X – dyferencjał inny niż wszystkie
Ciężarówki na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zmieniły się bardzo mocno. Zmiany te dotyczyły wielu aspektów, takich jak ekologia związana z czystością spalin, komfort podróżowania kierowcy czy aerodynamika pojazdu.
Czytaj więcej...


Tarcze hamulcowe – czy warto oszczędzać?
Do niedawna w Europie w pojazdach użytkowych królowały w układach hamulcowych bębny i okładziny. Od kilku lat widać wyraźny trend zastępowania układu bębnowego przez układ hamulcowy typu tarczowego.
Czytaj więcej...


Klocki hamulcowe – ten sam kształt, różne przeznaczenie
We współczesnych pojazdach zarówno osobowych i coraz częściej ciężarowych spotykamy układy hamulcowe tarczowe. W jego części wykonawczej pracują trzy główne elementy...
Czytaj więcej...


Regenerowane zaciski hamulcowe. Oszczędzaj, ale z głową!
Regeneracja i ponowne wykorzystanie części mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy to temat budzący wątpliwości. Czy warto korzystać z tego typu produktów? Bez wątpienia, tak.
Czytaj więcej...
Wiadomość została wysłana przez portal TruckFocus.pl w imieniu firmy Meritor. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.