Tytuł: Zarządzasz flotą pojazdów? Wypełnij ankietę i wygraj iPada.

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online 
Zapraszamy do udziału w ankiecie Continental

Jesteś managerem floty lub przewoźnikiem? Weź udział w ankiecie i wygraj jeden z trzech tabletów Apple iPad, ufundowanych przez firmę Continental.

W trosce o jak najwyższą jakość komunikacji z naszymi partnerami biznesowymi, firma Continental przygotowała ankietę, dotyczącą sposobów wykorzystania mediów w Państwa codziennej pracy.

Prosimy o wskazanie w ankiecie, które treści dotyczące działań Continental są dla Państwa szczególnie interesujące. 

Odpowiedzi zostaną przekazane anonimowo, a efektem ich analizy będzie jeszcze lepsze dopasowanie materiałów informacyjnych do Państwa potrzeb. Spośród ankietowanych, firma Continental wylosuje trzy osoby, które zostaną nagrodzone tabletami Apple iPad.


Ankieta zawiera 20 pytań. Jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minut. Na odpowiedzi czekamy od 28 sierpnia do 22 września 2017 r. Więcej informacji tutaj.Urządzenia Apple to ścisła czołówka w dziedzinie sprzętu elektronicznego. Firma Continental przygotowała aż trzy tablety iPad, które zostaną rozlosowane wśród osób wypełniających ankietę.
Wiadomość została wysłana przez portal TruckFocus.pl w imieniu firmy Continental. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.