Tytuł: Zautomatyzuj swój warsztat z systemem MATRIX

 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
 
Pełna automatyzacja podczas dozowania oleju
 
 
 
Firma Elwico od początku swojej działalności jest dostawcą usług dla warsztatów samochodowych. Współpracuje z wieloma producentami urządzeń i narzędzi, stanowiących wyposażenie warsztatów. W bogatej ofercie firmy znajduje się m.in. innowacyjny system Graco Matrix.

System zarządzania gospodarką płynami Graco Matrix umożliwia zautomatyzowane, bezprzewodowe śledzenie dozowania oleju i monitorowanie zbiornika z płynem.
 
 
  Pobierz obrazki  
 
 
 
Jak działa Graco Matrix? Obejrzyj film:
 
 
 
Pobierz obrazki
 
 
 
 
Kompleksowy system zarządzania gospodarką płynami Matrix umożliwia zautomatyzowane śledzenie i monitorowanie oraz niezwykle precyzyjne dozowanie w celu zapewnienia pełnej kontroli nad płynami. System zapewnia także monitoring zapasów i bieżących zużyć. Dzięki Graco Matrix można zaoszczędzić czas, zyskać dodatkowe roboczogodziny i zmaksymalizować rentowność operacji stałych. Dodatkowy atut to szybka i intuicyjna obsługa oraz prosty i błyskawiczny montaż.
  Pobierz obrazki  
 
 
  Pobierz obrazki  
System Matrix to doskonałe rozwiązanie dla serwisów samochodów osobowych i ciężarowych, serwisów pojazdów terenowych (łącznie z urządzeniami wydobywczymi i budowlanymi), obiektów obsługi floty, ekspresowych punktów smarowania, warsztatów serwisowych oraz obiektów przemysłowych. Do jego zalet, poza funkcjonalnością, należy wysoka estetyka, brak kabli i jakichkolwiek połączeń (system bezprzewodowy).
 
 
 
 
 
 
 
Wypisz się/Regulamin


TruckFocus 2016, Wszelkie prawa zastrzeżone.