Tytuł: Newsletter Specjalny: 2,9% oszczędności paliwa z Mobil Delvac

 
Piątek, 31 Października 2014r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Zmiany na lepsze, od silnika po łożyska ciężarówki

Środki smarne Mobil Delvac ograniczają zużycie paliwa, niezależnie od miejsca ich zastosowania w układzie napędowym. Właściwy dobór produktów Mobil Delvac pozwala kompleksowo zadbać o ciężarówkę - od silnika po łożyska. To dla Ciebie szansa na potencjalne oszczędności.

Syntetyczny olej Mobil Delvac 1TM LE 5W-30 wyraźnie zdystansował produkty mineralne podczas niezależnych testów zużycia paliwa w ośrodku Millbrook w Wielkiej Brytanii. Tym samym udowodnił, że spełnia wymagania współczesnych, zaawansowanych technicznie silników.

Testy wykazały 2,9 proc. spadek zużycia paliwa po zmianie olejów mineralnych na produkty syntetyczne w układzie napędowym*. Z kolei zmiana wyłącznie oleju silnikowego na syntetyczny zapewniła 1,8% oszczędności paliwa.

Więcej w poniższych artykułach oraz na www.mobildelvac.pl.

Miniaturka

Zadbaj o dobry wynik finansowy swojej firmy

Testy wykazały 2,9 proc. spadek zużycia paliwa po zmianie olejów mineralnych na produkty syntetyczne Mobil Delvac 1 w układzie napędowym*. Z kolei zmiana wyłącznie oleju silnikowego na syntetyczny...

czytaj dalej

Miniaturka

Dobierz olej

Sprawdź, jaki olej będzie odpowiedni dla Twojej ciężarówki. Dowiedz się więcej o produktach oraz wykorzystaj nasze ponad 80-letnie doświadczenie w smarowaniu pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Dlaczego olej silnikowy wpływa na zużycie paliwa?

Ceny oleju napędowego i wynikające z tego koszty eksploatacyjne odciskają coraz większe piętno na rentowności firm z branży transportowej. Jest wiele sposobów na ograniczenie zużycia paliwa, a jeden z...

czytaj dalej

Miniaturka

Mobil Delvac 1 z nową aprobatą MAN

Syntetyczny olej Mobil Delvac 1 LE 5W-30 uzyskał najnowszą aprobatę MAN M 3677. Tym samym może być stosowany we wszystkich ciężarówkach MAN spełniających normy emisji spalin Euro V i Euro VI.

czytaj dalej

Miniaturka

Wybór środków smarnych, a wydajność pojazdów - rozmowa z ekspertem firmy ExxonMobil

Od początku 2014 roku silniki wszystkich nowo rejestrowanych na terenie UE ciężarówek i autobusów muszą spełniać normę Euro VI. Dla producentów silników spełnienie oczekiwań unijnych urzędników to...

czytaj dalej

Miniaturka

Partnerstwo technologiczne

Mistrzowie serii Grand Prix, wyścigów NASCAR i Formuły Renault świętują 20-lecie współpracy technologicznej ExxonMobil i zespołu McLaren. Obejrzyj to w najnowszej odsłonie serii animowanej Tooned.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.