Tytuł: Polacy na podium Mistrzostw Świata, Targi Trans Poland już za tydzień

 
Wtorek, 28 Października 2014r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
131 zawodników z 17 krajów stanęło do rywalizacji o tytuł najlepszego kierowcy w ramach Mistrzostw Świata UICR. Impreza po raz pierwszy odbyła się w Polsce. Naszej reprezentacji nie udało się zwyciężyć, ale Polacy sięgnęli po trofea indywidualne. Więcej w artykule.
Już tylko kilka dni pozostało do startu jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży TSL w bieżącym roku. Targi Trans Poland odbędą się w warszawskim Centrum EXPO XXI. Szczegóły imprezy w jednym z poniższych tekstów.
Z poważaniem
Witold Hańczka
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Bosch Pojazdy Użytkowe - kolejny program warsztatowy autorstwa Bosch

Firma Bosch jest producentem części zamiennych i wyposażenia nie tylko do samochodów osobowych i dostawczych, lecz również do szerokiej gamy pojazdów użytkowych. Nie wszyscy wiedzą, że Bosch jest...

czytaj dalej

Miniaturka

Polacy na podium Mistrzostw Świata UICR

W 29. edycji Mistrzostw Świata Unii Kierowców Zawodowych UICR Polak został mistrzem w ecodrivingu, a polska drużyna zajęła 6 miejsce.

czytaj dalej

Miniaturka

Targi Trans Poland już za tydzień

Już tylko kilka dni dzieli nas od jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży TSL w naszym kraju. 5 listopada w Centrum EXPO XXI w Warszawie startują Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki...

czytaj dalej

Miniaturka

Mercedes-Benz Actros 2551 najlepszą ciężarówką pokazową

Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do działu samochodów użytkowych Daimler Trucks.

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Sprzedawca części samochodowych - Elit PL Sp. z o.o.

czytaj dalej

Miniaturka

Regionalny przedstawiciel handlowy - Elit PL Sp. z o.o.

czytaj dalej

Wydarzenia z branży

Miniaturka

Castrol partnerem programu "Szerokości"

Program "Szerokości" Grupy DBK zyskał silnego partnera w postaci firmy Castrol – wiodącej marki w sektorze olejów silnikowych i środków smarnych w Polsce.

czytaj dalej

Miniaturka

Tip-Topol po targach TRANSEXPO

Tip-Topol z sukcesem zaprezentował swoją ofertę handlową na targach TRANSEXPO. Przedstawiciele firmy zapewniają, że odzew zainteresowanych uczestników targów przerósł ich oczekiwania.

czytaj dalej

Miniaturka

Serwis Volvo Group Truck Center w Trójmieście pod nowym adresem

Autoryzowany serwis Volvo Trucks i Renault Trucks w Gdyni zmienił adres. Nowa lokalizacja to Będzieszyn, gmina Pruszcz Gdański, w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy i autostrady A1.

czytaj dalej

Miniaturka

UFI Filters opracowała system filtracyjny dla "Diesla Roku 2014"

UFI Filters dostarcza na pierwszy montaż filtry paliwa oraz oleju do silnika Iveco - Cursor 16, który zdobył prestiżową nagrodę "Diesel of the Year", przyznawaną corocznie przez magazyn "Diesel".

czytaj dalej

Miniaturka

Przestronniejsza filia Inter Cars w Bełchatowie

Filia w Bełchatowie przeniosła się do nowego budynku, dzięki czemu posiada teraz dużo przestronniejszy magazyn i reprezentacyjną salę sprzedaży. Oficjalną działalność po przeprowadzce rozpoczęto pod...

czytaj dalej

Miniaturka

BSL zachęca do wizyty w e-sklepie Turbos Hoet

BSL Sp.z o.o. od niedawna jest częścią międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Turbos Hoet Group. Zmiany organizacyjne pociągnęły za sobą także rozwinięcie oferty. W internetowym sklepie Turbos Hoet...

czytaj dalej

Nowości z rynku

Miniaturka

Nowa wersja programu JaltestSoft do samochodów ciężarowych w TRUCK-EXPERTS.PL

Pojawiła się najnowsza wersja programu JaltestSoft dla posiadaczy testera diagnostycznego JALTEST. Program posiada oznaczenie 14.3.2.5.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe wkłady filtrów w ofercie Exmot

Firma Exmot po raz kolejny poszerzyła swoją ofertę o nowe wkłady filtrów.

czytaj dalej

Miniaturka

DSV Daily Pallet alternatywą dla usług kurierskich

Serwis drobnicowy DSV Daily Pallet dołącza do regularnych transportów realizowanych dla Phillips w Europie. Dzięki spersonalizowanemu rozwiązaniu przygotowanemu przez DSV, operator był w stanie...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy pomysł na ekologię w biznesie

DKV Euro Service dotuje przedsięwzięcia, które ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery. We współpracy z międzynarodową organizacją "myclimate", firma promuje pojęcie „neutralności CO₂”.

czytaj dalej

Pojazdy

Miniaturka

Drogowo-szynowy Mercedes-Benz Unimog

Podczas największych na świecie targów branży kolejowej - Innotrans w Berlinie - do klienta trafił pierwszy drogowo-szynowy Unimog nowej generacji.

czytaj dalej

Miniaturka

Volvo FH - od szkicu do gotowego produktu

Volvo rozpoczęło prace nad nowym modelem FH już w 2006 r. Wymagało to przyszłościowego spojrzenia, gdyż przez lata motoryzacja i jej realia bardzo się zmieniły.

czytaj dalej

Miniaturka

Dachser testuje hybrydowe Fuso Cantery

Operator logistyczny Dachser rozpoczął eksploatację najnowszych, ważących 7,5 tony Fuso Canterów 7C15 Eco Hybrid z normą Euro 6.

czytaj dalej

Promocje u dystrybutorów

Miniaturka

Promocja osuszaczy w Inter Cars trwa

W sieci sprzedaży Inter Cars SA trwa promocja, dzięki której można nabyć osuszacze powietrza do pojazdów użytkowych i autobusów w atrakcyjnej cenie. Oferta obejmuje indeksy takich producentów jak...

czytaj dalej

Miniaturka

Pasy w Promocji Tygodnia Autos

W ramach cyklicznej akcji Promocja Tygodnia w sieci Autos tym razem można kupić taniej pasy ładunkowe.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.