Tytuł: Limitowane Renault T na 20-lecie marki w Polsce, Uszczelki do zadań specjalnych

 
Wtorek, 03 Czerwca 2014r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Z okazji 20-lecia swojej obecności w Polsce, marka Renault Trucks wypuściła na rynek limitowaną wersję modelu T. Wszystkie pojazdy posiadają okolicznościowe oznaczenia i są dostępne w korzystnej cenie.
Ciśnienie w cylindrach sięgające 250 barów i temperatura układu wydechowego na poziomie 1000°C. Takie warunki muszą wytrzymywać najnowocześniejsze uszczelki, stosowane w silnikach pojazdów ciężarowych. Zapraszamy do lektury artykułu technicznego na temat tych niezwykle ważnych elementów.
Z poważaniem
Witold Hańczka
TruckFocus.pl

Technika

Miniaturka

Uszczelki i uszczelnienia Federal-Mogul obniżające emisję CO2

Stosowane przez Federal-Mogul nowe materiały i proces ALD zapewniają skuteczne uszczelnienia w warunkach wyższych ciśnień w cylindrach i temperatur układu wydechowego silników wysokoprężnych pojazdów...

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Wysokie ciśnienie, wysokie osiągi. Bosch - układy wtryskowe Diesla.

Nowoczesne układy wtryskowe firmy Bosch, takie jak system Common Rail i pompowtryskiwacze, przyczyniają się do dalszego rozwoju transportu, zapewniając systematyczne zmniejszanie zużycia paliwa,...

czytaj dalej

Miniaturka

Limitowana edycja Renault T na 20-lecie marki w Polsce

Marka Renault Trucks oficjalnie jest obecna w Polsce od 20 lat. Z tej okazji przygotowano limitowaną edycję ciągników siodłowych Renault Trucks T pod hasłem "Rewolucyjna Dwudziestka".

czytaj dalej

Miniaturka

Pierwszy taki salon w Polsce - oficjalne otwarcie salonu ISUZU

Za nami uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce autoryzowanego salonu i serwisu samochodów dostawczych i ciężarowych Isuzu. Wydarzenie miało oryginalny, japoński charakter. Nie zabrakło samurajów,...

czytaj dalej

Miniaturka

II Polsko-Ukraińska Konferencja Przewoźników

Stowarzyszenie Rozwoju Logistyki i Eksportu "KRESY" zorganizowało II Polsko-Ukraińską Konferencję Przewoźników. Celem przedsięwzięcia jest zacieśnienie oraz uregulowanie polsko – ukraińskich relacji...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowa droga Grupy DBK

Grupa DBK - dostawca produktów i usług dla firm z sektora TSL - poszerza portfolio oferowanych przez siebie usług. Temu zabiegowi towarzyszy też zmiana identyfikacji wizualnej, w tym logotypu.

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Robert Bosch Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Hurtownia Motoryzacyjna Cer Motor poszukuje:

czytaj dalej

Nowości z rynku

Miniaturka

Nowe referencje Nissens

Najnowszy biuletyn Nissens News zawiera nowe części do pojazdów ciężarowych - chłodnicę klimatyzacji, nagrzewnicę i dwie sprężarki klimatyzacji.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe filtry PZL-Sędziszów

Gama produktów PZL-Sędziszów wzbogaciła się o 8 nowych referencji przeznaczonych głównie do pojazdów ciężarowych i rolniczych oraz autobusów.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe referencje Highway International do Scanii i Volvo

Gama chłodnic Highway International została poszerzona o nowe produkty. Są to chłodnice cieczy oraz powietrza do Volvo i Scanii.

czytaj dalej

Miniaturka

Maty Cargoparts w Inter Cars SA

Przewożenie ciężkich załadunków bez groźby ich przesuwania jest możliwe, dzięki zastosowaniu mat antypoślizgowych Cargoparts dostępnych w Inter Cars SA.

czytaj dalej

Wydarzenia z branży

Miniaturka

Znany ekonomista Przewodniczącym Rady Nadzorczej Solarisa

Od 1 czerwca 2014 roku Przewodniczącym Rady Nadzorczej Solarisa jest Ryszard Petru. Oprócz obowiązków wynikających z kodeksu spółek handlowych oraz statutu organizacji, będzie on aktywnie uczestniczyć...

czytaj dalej

Miniaturka

Mercedes Sprinter zwycięzcą Fleet Derby 2014

W plebiscycie Fleet Derby, w kategorii "samochód flotowy do 3,5 t. DMC" zwyciężył Mercedes Sprinter. To drugie z rzędu zwycięstwo tego pojazdu we flotowym plebiscycie, tym razem w innej kategorii.

czytaj dalej

Miniaturka

V Regaty TSL

V Regaty TSL zakończyły się powodzeniem. Oprócz słońca, wysokiej temperatury i urzekających okoliczności przyrody doskonałą atmosferę wydarzenia zapewnili uczestnicy tego dorocznego wydarzenia branży...

czytaj dalej

Promocje u dystrybutorów

Miniaturka

Promocja klocków Fomar w sieci hurtowni Opoltrans

Nabywcy klocków Fomar w sieci Opoltrans mogą teraz otrzymać gratis koszulkę.

czytaj dalej

Szkolenia

Miniaturka

Techniczne szkolenia ciężarowe Inter Cars

Inter Cars SA zaprasza na techniczne szkolenia ciężarowe, które odbędą się w czerwcu. Są one poświęcone m.in. układom klimatyzacji, skrzyniom biegów oraz układom hamulcowym.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.