Tytuł: Jak usprawnić pobór opłat na autostradach?, Volvo FH16 Euro 6 już w sprzedaży

 
Wtorek, 08 Kwietnia 2014r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Manualny system poboru opłat na autostradach to rozwiązanie anachroniczne i generujące duże koszty. Czy jednak jest dla niego sensowna alternatywa? Na to pytanie postarali się odpowiedzieć specjaliści z Instytutu Sobieskiego.
Zachęcamy także do przeczytania artykułu na temat DriftTrucka, czyli sportowej ciężarówki, którą mieli okazję wypróbować laureaci promocji Inter Cars - Wielki Rajd.
Z poważaniem
Witold Hańczka
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

"Optymalizacja systemu poboru opłat za korzystanie z autostrad w Polsce. Wybrane aspekty" - analiza Instytutu Sobieskiego

Jednym z powszechnych deficytów w procesie planowania optymalizacji systemów transportowych w Polsce jest ignorowanie lub - w najlepszym razie - niedocenianie rewolucji technologicznej, której...

czytaj dalej

Miniaturka

Rozpoczyna się sprzedaż Volvo FH16 Euro 6

Pierwsze egzemplarze Volvo FH16 z silnikami Euro 6 zostaną dostarczone pod koniec czerwca. Sześciocylindrowe jednostki generują do 750 KM mocy i 3550 Nm momentu obrotowego.

czytaj dalej

Miniaturka

Szaleństwa DriftTruckiem na I Oesie Wielkiego Rajdu

Laureaci I Oesu Wielkiego Rajdu 2014, konkursu organizowanego corocznie przez Inter Cars SA, po raz pierwszy w historii mieli do swojej dyspozycji prawdziwego, driftującego trucka – Volvo FM12.

czytaj dalej

Miniaturka

Całodobowe assistance w Europie w ofercie BPW

BPW Bergische Achsen KG wzbogacił swoją ofertę usług o całodobową pomoc assistance na terenie Europy, adresowaną do użytkowników przyczep i naczep wyposażonych w produkty BPW.

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Firma Elit PL, część międzynarodowej grupy ELIT GROUP i członek społeczeństwa Rhiag, jednego z największych dystrybutorów części zamiennych na świecie, poszukuje do zespołu w Polsce nowego kolegi/koleżanki na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Firma Inter-Team, jeden z czołowych polskich dystrybutorów części motoryzacyjnych, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowiska:

 

Sprzedawca - akwizytor

czytaj dalej

Magazynier

czytaj dalej

Przedstawiciel Handlowy

czytaj dalej

Miniaturka

Poszukujemy kandydatów do pracy w Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. na stanowisku:

czytaj dalej

Wydarzenia z branży

Miniaturka

EUROPART kontynuuje swój rozwój w Polsce

EUROPART, dystrybutor części do samochodów ciężarowych, przyczep i sprzętu warsztatowego, otworzył kolejny oddział w Polsce. Znajduje się on w Kaliszu, przy ul. Wrocławskiej 43.

czytaj dalej

Miniaturka

Kolejny numer Informatora Autos

W 22. wydaniu Informatora sieci Autos można znaleźć informacje na temat promocji, nowości w asortymencie firmy, porady techniczne oraz wyprzedaże.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy numer magazynu Truck Expert

Firma EUROPART poinformowała o wydaniu nowego numeru kwartalnika Truck Expert. Można znaleźć w nim informacje na temat działalności dystrybutora oraz aktualnych promocji.

czytaj dalej

Miniaturka

Fiege wspiera edukację

Firmy przykładają coraz większą uwagę do zagadnienia związanego z pozyskiwaniem talentów, zdając sobie sprawę, że ludzie stanowią największy kapitał firmy. Odpowiednio dobrana kadra bardzo często...

czytaj dalej

Miniaturka

Serwisy ciężarowe walczą o pieniądze

W tych zawodach chodzi o potwierdzenie swojej zawodowej pozycji na rynku serwisów pojazdów ciężarowych. Mechanicy, chcący stanąć w konkursowe szranki mogli zgłosić swój udział do końca marca 2014 r.

czytaj dalej

Nowości z branży

Miniaturka

Nowe referencje w ofercie Nissens

W kwietniowej edycji magazynu Nissens News pojawiły się kolejne referencje chłodnic cieczy do pojazdów ciężarowych.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe filtry w ofercie Inter Cars SA

Od kwietnia 2014 r., Inter Cars SA oferuje swoim klientom filtry oleju, paliwa, hydrauliczne i powietrza, renomowanej marki MANN-FILTER. Produkty dedykowane są autom osobowym i ciężarowym.

czytaj dalej

Promocje u dystrybutorów

Miniaturka

Promocje Bosch i Wabco w Autos

Bluzy i zegarki to nagrody, które można zdobyć, korzystając z nowych promocji trwających w sieci Autos. Wystarczy zrobić zakupy za odpowiednią kwotę.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja produktów SBP w Inter Cars SA

Klienci sieci Inter Cars SA, kupujący produkty marki SBP - Safe Braking Products mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród rzeczowych. Premiowane są zakupy już od kwoty 300 zł.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.