Tytuł: Nowa gama pojazdów budowlanych Renault, Wygraj model samochodu

 
Wtorek, 06 Sierpnia 2013r.
TruckFocus logo
  NOWOŚCI TECHNIKA PRACA FILMY RAPORTY SZKOLENIA KONTAKT  

Witam,
Firma Michelin postanowiła bezpłatnie upowszechnić wszystkie swoje patenty związane z systemem RFID, by przyspieszyć wprowadzenie międzynarodowego standardu tej technologii.
Kontynuujemy cykl wywiadów z przedstawicielami producentów pojazdów. Zapraszamy do lektury wywiadu z przedstawicielem firmy Mercedes-Benz.
Z poważaniem
Michał Kuciński
TruckFocus.pl

Nowości

Miniaturka

Mini-konkurs TruckFocus.pl - wygraj model samochodu

W naszym nowym facebookowym konkursie do wygrania są dwa mini-modele samochodów ciężarowych. Otrzymają je ci, którzy polubią fanpage portalu TruckFocus na Facebooku oraz w najciekawszy sposób...

czytaj dalej

Miniaturka

Michelin upowszechnia patent na komunikujące się opony

Technologia RFID pozwala, w przypadku opon ciężarowych i autobusowych z zamontowanymi chipami z systemem zdalnego pomiaru ciśnienia TPMS, zebrać kompletne i wiarygodne dane z systemu TMPS za pomocą...

czytaj dalej

Miniaturka

E-myto w Białorusi już działa

Białoruski elektroniczny system poboru opłat zastąpił 1 sierpnia dotychczasowy pobór manualny. Kierowcy zapłacą za jazdę po 815 km dróg, na których działa system BelToll.

czytaj dalej

Wywiad

Miniaturka

Wywiady ciężarówkowe: Mercedes-Benz

W kolejnej odsłonie naszego cyklu wywiadów z przedstawicielami producentów pojazdów prezentujemy odpowiedzi specjalistów z Mercedes Benz Polska.

czytaj dalej

Pojazdy

Miniaturka

Nowa gama ciężarówek budowlanych Renault

Nowa gama pojazdów budowlanych Renault Trucks składa się z dwóch typoszeregów: C – dla transportu budowlanego – oraz K – dla ciężkiego transportu budowlanego.

czytaj dalej

Miniaturka

15 DAF-ów dla wojska od Grupy DBK

Pod koniec lipca 2013 r. w serwisie Warsaw Truck Center w Długołęce k. Wrocławia zostało odebranych pierwszych 5 z 17 zamówionych przez wojsko pojazdów specjalistycznych marki DAF.

czytaj dalej

Miniaturka

Renault Trucks bije rekord

W Lyonie powstało największe drukowane trójwymiarowe dzieło w dziedzinie sztuki ulicznej (Street Art). Grafiki przedstawiające pojazdy Renault Trucks trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa. W ten...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę z możliwością rozwoju na stanowisku:

czytaj dalej

Nowości

Miniaturka

Nowa nacinarka do bieżnika w Tip-Topol

Firma Tip-Topol wprowadza do oferty nacinarkę Prema Cutter 300 jest narzędziem do pogłębiania rzeźby bieżnika w oponach samochodów ciężarowych, stanowiąc odpowiedź na potrzeby i oczekiwania Klientów,...

czytaj dalej

Miniaturka

Żarówki Truckstar Pro od OSRAM o długiej żywotności

OSRAM zapewnia, że żarówki Truckstar Pro mają do 2,5 razy dłuższą trwałość niż konwencjonalne produkty, dzięki czemu można je wymieniać o wiele rzadziej.

czytaj dalej

Miniaturka

Solaris rozbudowuje fabrykę

Firma Solaris rozpoczęła rozbudowę fabryki w Środzie Wielkopolskiej, by zwiększyć jej zdolności produkcyjne. Rozbudowa, której wartość została wyceniona na ponad 14 mln złotych, zakończy się w...

czytaj dalej

Promocje

Miniaturka

Promocyjne ceny silników wycieraczek Lauber

Lauber przygotował wakacyjną obniżkę cen swoich produktów. Taniej można teraz nabyć silniki przednich wycieraczek do Scanii oraz MANa.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

TruckFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.